Incredible ThingsKeep calm and be SWIFTIE

7 ročná Jordan dúfa, že sa stretne s Taylor

Publikované 20.08.2015 v 10:49 v kategórii News, prečítané: 94x

Mladé dievča z Missouri bojuje s rakovinou mozgu, jej najväčším snom je stretnúť sa s Taylor.
Jordan Overcast bola pôvodne diagnostikovaná s ependymom, zhubný nádor vložený v jej mozgovom kmeni. Počas prvej operácie boli lekári schopní odstrániť len 75 % nádoru, pretože zvyšok bolo príliš nebezpečné odstrániť.
,, Od toho dňa Jordan bola pripútaná na lôžko a nemohla robiť nič, iba plakať od bolesti."povedala jej babička pre FOX4KC.
Lekári neočakávali, že sa Jordan dožije piatich narodenín, ale ona bojovala a liečila sa pomocou chemoterapie, rádioaktívnym žiarením. Druhý nádor stabilizovali po liečbe a hoci nebola v remisii, bola stabilizovaná pred jej piatimi narodeninami.
Niečo málo cez dva roky neskôr, rutinné vyšetrenie mozgu preukázalo ďalší nádor rastúci uprostred Jordaninho mozgu. Dňa 12. mája podstúpila, jej rodina dúfa, že jej posledný boj proti rakovine s inou operáciou mozgu a 3. augusta dokončila jej poslednú liečbu ožarovaním.
Jordan si drží náladu s podporou svojej rodiny, priateľov a tým, že počúva Taylorine piesne. Keď je jej dosť dobre, spieva v obývačke a hovorí rakovine: ,, We are never ever getting back together. "- Taylorin hit roku 2012.
Taylor bude hrať v Kansas City, Missouri 21. septembra a Jordan ho navštívi, lístky im darovali rodinný priatelia. Jordan dúfa, že bude zdravá a bude to " najlepší deň ."
Jordaniny podporovatelia jej pomáhajú splniť sen pomocou sociálnych sietí s hashtagom #TaylorMeetJordan.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?